EMET Members
Current (Hebrew)
יובל סילמן
שמי יובל סילמן. נולדתי בשנת 1992 בחיפה. בתיכון למדתי פיסיקה וכימיה. שירתתי 3 שנים בצה"ל, ביחידה לסילוק פצצות, כלוחם וכמפקד. לאחר השירות הצבאי עבדתי באוניות נופש איטלקיות (MSC) כראש צוות אבטחה. כאשר חזרתי לארץ למדתי על תחום הנדל"ן והתנסיתי בעשייה ויזמות. אני אוהב חידות ואתגרים, נהנה להתגבר על מכשולים ולהרחיב את אופקיי.
שחר גוטליב
שמי שחר גוטליב. נולדתי בשנת 1993. בתיכון למדתי פיסיקה ומוסיקה. אני מוצא הרבה מן המשותף בין מוסיקאים ומהנדסים! כשסיימתי את התיכון, התגייסתי לצה"ל ושירתתי כמפקד טנק במשך 3 שנים. לאחר שנה של טיול בחו"ל, התחלתי את לימודי בפקולטה להנדסת חשמל בטכניון במסלול מחשבים. בזמני הפנוי אני אוהב לטייל, לשיר ולנגן על מספר כלי נגינה.
רותם לוינסון
נולדתי בשנת 1993 בקריית חיים. בתיכון למדתי פיזיקה ומדעי המחשב, וידעתי שארצה ללמוד הנדסה בהמשך. לאחר מכן התגייסתי לחיל הים כלוחם ובהמשך יצאתי לקצונה. בחרתי ללמוד הנדסת חשמל כי ראיתי בתחום זה שילוב של כלל הנושאים שמעניינים ומסקרנים אותי ואני מרוצה מאוד מבחירה זו. התחביב העיקרי שלי הוא ספורט ובעיקר אופניים ואני חבר בנבחרת אופני ההרים של הטכניון ומשתתף במסגרתה באליפות אס״א השנתית באילת ובתחרויות ארציות.
נדב בן דוד
שמי נדב בן דוד בן 19 מפתח תקווה. כבר בתיכון הרגשתי משיכה למתמטיקה ברמה אקדמית והנדסה. לכן בגיל 18 החלטתי להרשם לטכניון במסגרת העתודה האקדמית של צה"ל. כיום אני לומד שנה שניה בהנדסת חשמל, ועובד כחונך אקדמי ביחידה לקידום סטודנטים בטכניון. בזמני הפנוי אוהב לעסוק במשחקי קופסא חברתיים וטייקואנדו.
נעם רוטשטיין
קוראים לי נעם רוטשטיין ואני בן 23. נולדתי בחיפה למשפחה ארגנטינאית, ואני גר בה עד היום. בצבא שיררתי כטכנאי מערכות תקשורת בחיל התקשוב. בזמני החופשי אני אוהב לטייל, לרוץ, לשחק כדורגל ולבלות עם חברים. כיום, אני סטודנט להנדסת חשמל בטכניון.
עדי בן חיון
שמי עדי בן חיון. נולדתי בשנת 1995, ואני גר בחדרה. בתיכון למדתי פיסיקה ומדעי המחשב. בצבא שירתתי כטכנאי תקשורת בחיל האוויר. עכשיו אני בטכניון, לומד הנדסת חשמל, ונהנה מכך מאוד. בזמני החופשי אני אוהב לקרוא ספרי פנטזיה ולשחק משחקי מחשב.
נלסון גולדנשטיין
שמי נלסון גולדנשטיין. אני בן 21, מריו דה ז'נירו - ברזיל. הייתי מדריך בבני עקיבא ריו במשך 5 שנים. עליתי לארץ לבד לפני שנה, וכרגע אני לומד הנדסת מחשבים בטכניון. אני אוהב ללמוד דברים חדשים ולבקר במקומות חדשים.
נמרוד ברזני
שמי נמרוד ברזני. יליד 1994, גדלתי במעלה אדומים ולמדתי בתיכון דקל וילנאי במגמת מחשבים ופיסיקה. בצבא שירתי שלוש שנים וחצי בחיל המודיעין. כעת לומד לתואר בהנדסת מחשבים בטכניון. בשעות הפנאי, נהנה לשמוע מוסיקה, לבלות עם חברים ולטייל.
היבא עבוד
שמי היבא עבוד משפרעם. נולדתי בשנת 2000. למרות גילי הצעיר התחלתי את לימודי בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. כדי לממש את השאיפות הגבוהות שלי, תמיד עבדתי קשה מאוד כדי להצליח ולהיות ברמה העליונה. אני אוהבת את התחום שבחרתי והדבר ממנו אני הכי נלהבת הוא לעשות מחקרים בחשל והנדסת מחשבים.
גיא נמרי
שמי גיא נמרי. אני בן 25 שנים, נולדתי בחיפה וגדלתי בפתח תקווה. בתיכון למדתי במגמת פיזיקה-מחשבים. בצה"ל שירתי בתפקיד DBA בחיל המודיעין. לאחר הצבא המשכתי לעסוק בתחום זה. כרגע אני לומד בשנה שניה הנדסת מחשבים בטכניון. בזמני הפנוי אני אוהב ספורט, בעיקר כדורגל וביליארד ואוהב לטייל.
אמיר אבו חנא
אני אמיר אבו חנא, נולדתי בשנת 1998, בכפר מעיליא. אני אוהב מוזיקה, פיזיקה ומתמטיקה. רב הזמן אני מבלה בנגינה על פסנטר ושחיה, לעיתים רחוקות גם משחק שחמט. אני מאוד מרוצה מעצמי, וכל מה שעשיתי עד עכשיו, עם זאת, אני לא יכול לעצור, ולראות את המקום שאליו אני שואף להגיע.
חוסאם ג'ובראן
שמי חוסאם ג'ובראן. נולדתי ב-1997 וגדלתי בכפר ריינה. למדתי בבית ספר בפטיסטי-נצרת. היום אני לומד הנדסת חשמל במסלול הנדסת מחשבים, שנה שנייה. בזמני הפנויי אוהב לבלות עם חברים, לשיר ולשחק כדורסל.
ג'רמי לוי
שמי ג'רמי לוי, אני בן 20 ובמקור אני מפריז. אני בשנה השניה ללימודים במסלול הנדסת מחשבים. אני נלהב מתחום החומרה. בזמני הפנוי אני אוהב לשחק שחמט וכדורגל.
עידן שפירא
שמי עידן שפירא. נולדתי ב 1991 ובמקור אני מבית יצחק. למדתי בתיכון ביולוגיה ופיסיקה ושיררתי בצה"ל בחיל התקשורת. כרגע אני לומד הנדסת חשמל. התשוקה הגדולה ביותר שלי היא ללמוד דברים חדשים. בזמני החופשי אני נהנה לנגן בגיטרה ולקרוא ספרים.
אור אבנר
 
רובין מזרחי
שמי רובי מזרחי. אני בן 24 מתל מונד. בתיכון למדתי הנדסת מחשבים. לפני לימודי שירתתי כמפקד כיתה בחטיבת חי"ר כפיר. היום אני בשנה השנייה ללימודי הנדסת חשמל.
איתי וולקוביץ
שמי איתי וולקוביץ. נולדתי בשנת 1991 וגדלתי בקיבוץ יד מרדכי. למדתי הנדסת מחשבים בתיכון ולפני לימודי הנדסת חשמל בטכניון, שרתתי כקצין מודיעין ומפתח תוכנה במשרד ראש הממשלה.
אמנון ואלה
שמי אמנון וואלה. נולדתי בשנת 1989 בקיבוץ יוטבתה. ביליתי את ילדותי בחוות הסוסים כמדריך רכיבה מוסמך. סיימתי את התיכון עם פרס עבור פעילויות מחוץ לבית הספר. התנדבתי שנה לעבוד עם בני נוער בסיכון. שירתתי 4 שנים בצה"ל בחיל ההנדסה. טיילתי בחו"ל וחזרתי ללימודי הנדסת חשמל באוקטובר 2015.
אייל נאור
שמי אייל נאור. אני בן 26 ובמקור מגבעת אלה, ישוב קטן בעמק יזרעאל. לאחר שירותי בצה"ל בחיל המודיעין וטיול בדרום מזרח אסיה התחלתי את לימודי בטכניון בתכנית רוטשילד והחלטתי ללמוד הנדסת חשמל. אני כרגע גר עם חברתי, רון, במעונות הטכניון.
חגי קריטי
שמי חגי קריטי. נולדתי בשנת 1989 וגדלתי בקרית אתא. התעניינתי במחשבים מאז שהייתי ילד. היום אני לומד הנדסת חשמל במסלול מחשבים ועובד כמנהל מערכת. בזמני הפנוי אני אוהב לטפס ולנגן על גיטרה.
גל יפת
בן 23 מקרית חיים. בוגר תיכון קרית חיים במגמת פיסיקה ומחשבים. כרגע אני בשנה השניה ללימודים בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל, והלימודים מאתגרים ומסקרנים מאוד. בזמני הפנוי אני גולש רוח ומשחק כדורגל.
רותם כהן צדק
בת 23 מרמת גן. בוגרת תיכון "בליך" במגמת מדעי הבריאות והרפואה. לפני הלימודים בטכניון, שירתתי בצבא כמדריכת מחשבים. בזמני הפנוי אני אוהבת לבלות עם חברים, לטייל ולקרוא.
אורי כהן
שמי אורי כהן. אני בן 20 וגר בקרית חיים. כרגע אני בשנה השניה ללימודי בפקולטה להנדסת חשמל בטכניון. עדיין לא התגייסתי, היות ואני עתודאי. כלומר, בסיום לימודי אשרת בצבא כמהנדס. אני אוהב ספורט, בעיקר לשחק טניס ואהבה הגדולה שלי היא מנצ'סטר יונייטד.
איזייאב איבטור
שמי איב, בן 26 ובמקור מאור עקיבא. נולדתי ברוסיה ועליתי לארץ בגיל שנתיים. אני מאוד אוהב לטייל. לדעתי מקום ירוק בטבע עם נוף יפה ומעיין קטן, זה סוד האושר. לאור זאת אני מאוד אוהב את העובדה שהטכניון נמצא בריאה הירוקה של הר הכרמל. בצבא שרתתי כלוחם בפלס"ר נחל. במקביל ללימודים אני גם עובד באינטל במחלקת הארכיטקטורה. אני מאוד אוהב את הלימודים בטכניון, יש לנו פקולטה מצוינת ואם אתם רוצים ללמוד עם אנשים מצויינים ולעסוק בפסגת הטכנולוגיה, אתם מוזמנים להצטרף.
אוסין יוני
שמי יוני אוסין. בוגר תכנית הרובוטיקה-פיסיקה בתיכון רעננה "אביב". סיימתי בהצלחה את תכנית "בר-אילן" לצעירים מוכשרים במתמטיקה, והשתתפתי ב LEAD, לפיתוח מנהיגות צעירה בישראל. שירתתי כקצין ביחידת המודיעין 8200 בצה"ל.
עמנואל רבקה
שמי רבקה עמנואל ואני משיקגו. עליתי לארץ בשנת 2013. אני בנאדם סקרן ונלהבת להבין את את העולם סביבי מנקודת מבט מתמטית ופיזית. כאשר אני לומדת משהו חדש, אני תמיד חושבת ומדמיינת את כל היישומים האפשריים. זאת הסיבה שאני לומדת הנדסת חשמל.
בלוך נתנאל
שמי נתנאל בלוך ואני סטודנט צרפתי-ישראלי להנדסת חשמל במסלול מחשבים עם עניין רב במעגלים משולבים, עיבוד אותות ואלגוריתמים. עבדתי כמורה ליסודות אלקטרוניקה לילדים. למדתי סמסטר בדרום קוריאה כחילופי סטודנטים באוניברסיטת KAIST.
טסלר חן
בן 24 מזכרון יעקב
ליניאל אורי
שמי אורי ליניאל. נולדתי בחיפה וגדלתי בזכרון יעקב. ההורים שלי, שניהם מחיפה ואבי סיים את הטכניון בשנת 1980, אז זו היתה בחירה ברורה בשבילי. התחלתי ללמוד לאחר שירות של 5 שנים בחיל האוויר בצה"ל. תחומי העניין העיקריים שלי הם למידה חישובית וראייה ממוחשבת. בזמני הפנוי, אני אוהב לבלות עם משפחתי, לטייל ולשחק כדורסל.
שחף גל
יליד 90', גדלתי בחיפה, בוגר תנועת הצופים, בה לקחתי חלק כמדריך וכראש גדוד. בצבא שירתתי כראש מכלול מחקר טכנולוגי-מודיעיני ביחידת עילית של חיל המודיעין. סטודנט שנה א' בפקולטה להנדסת חשמל, מתעניין במחקר ופיתוח של מקורות אנרגיה אלטרנטיביים, ובמחקר ופיתוח בעולמות הסייבר.
חיון עדי
גדלתי והתחנכתי בגבעתיים. בתיכון למדתי במגמת פיזיקה-מחשבים, וכיום - במסלול הנדסת חשמל בפקולטה. מגיל צעיר התעניינתי במחשבים. עסקתי בתחום גם בצבא, ולפני הלימודים עבדתי בחברת "צ'ק פוינט" בתור חוקרת אבטחת מידע. אני אוהבת ללמד ולהדריך.
הדר סרבינסקי
שמי הדר סרבינסקי. נולדתי וגדלתי בכפר סבא, וכיום אני גר בחיפה. למדתי בתיכון "הרצוג" בכפר סבא וזמן קצר לאחר מכן התגייסתי לצה"ל. כיום אני לומד הנדסת חשמל במסלול מחשבים בטכניון.
ניב גרנות
 
אריק רינברג
שמי אריק רינברג, ואני סטודנט לתואר ראשון בפקולטה להנדסת חשמל. נולדתי באנגליה ועליתי לארץ עם משפחתי בשנת 1996. משפחתי עברה לרעננה, שם התגוררתי עד נישואי עם אשתי נועה, אז עברנו לחיפה. לאחר סיום לימודי בתיכון "מטכ"ב" בכפר בתיה, למדתי בישיבה במעלה גלבוע. לאחר שירותי הצבאי ביחידת חילוץ והצלה החלטתי ללמוד הנדסת חשמל, ובחרתי בטכניון כי לא הייתי מוכן להסתפק בפחות מהטוב ביותר.
כרמל רבינוביץ
 
מוחמד אבו-יוניס
הי, שמי מוחמד ואני בן 19. גדלתי בסכנין ולמדתי בתיכון אלבבשאא'ר. אני אוהב כדורגל ובעיקר לצפות במשחקים של ריאל מדריד. החלום שלי הוא ליצור משהו חדש.
נדב קדויל
נולדתי בשנת 1991 וגדלתי בקרית ביאליק. שירתתי כטכנאי מערכות בחיל המודיעין בצה"ל. בזמני הפנוי אני נהנה לנגן בגיטרה, לטייל ולבלות עם חברים.
EMET Members:  Current (Hebrew)Alumni (Hebrew)
 
Copyright © 2015 by EMET. All rights reserved.