EMET Members
Current (Hebrew)
עידן שפירא
שמי עידן שפירא. נולדתי ב 1991 ובמקור אני מבית יצחק. למדתי בתיכון ביולוגיה ופיסיקה ושיררתי בצה"ל בחיל התקשורת. כרגע אני לומד הנדסת חשמל. התשוקה הגדולה ביותר שלי היא ללמוד דברים חדשים. בזמני החופשי אני נהנה לנגן בגיטרה ולקרוא ספרים.
אור אבנר
 
איתי לוי
שמי איתי לוי. נולדתי בשנת 1991 וגדלתי בנתניה. בצה"ל שרתתי כצנחן ומפקד. כרגע, אני לומד הנדסת חשמל ועובד בתחום ראייה ממוחשבת. התחביבים האהובים עלי כוללים ספורט, שירה ונגינה על גיטרה. אני נשוי ליעל, אהבתי הגדולה.
רובין מזרחי
שמי רובי מזרחי. אני בן 24 מתל מונד. בתיכון למדתי הנדסת מחשבים. לפני לימודי שירתתי כמפקד כיתה בחטיבת חי"ר כפיר. היום אני בשנה השנייה ללימודי הנדסת חשמל.
איתי וולקוביץ
שמי איתי וולקוביץ. נולדתי בשנת 1991 וגדלתי בקיבוץ יד מרדכי. למדתי הנדסת מחשבים בתיכון ולפני לימודי הנדסת חשמל בטכניון, שרתתי כקצין מודיעין ומפתח תוכנה במשרד ראש הממשלה.
אמנון ואלה
שמי אמנון וואלה. נולדתי בשנת 1989 בקיבוץ יוטבתה. ביליתי את ילדותי בחוות הסוסים כמדריך רכיבה מוסמך. סיימתי את התיכון עם פרס עבור פעילויות מחוץ לבית הספר. התנדבתי שנה לעבוד עם בני נוער בסיכון. שירתתי 4 שנים בצה"ל בחיל ההנדסה. טיילתי בחו"ל וחזרתי ללימודי הנדסת חשמל באוקטובר 2015.
אייל נאור
שמי אייל נאור. אני בן 26 ובמקור מגבעת אלה, ישוב קטן בעמק יזרעאל. לאחר שירותי בצה"ל בחיל המודיעין וטיול בדרום מזרח אסיה התחלתי את לימודי בטכניון בתכנית רוטשילד והחלטתי ללמוד הנדסת חשמל. אני כרגע גר עם חברתי, רון, במעונות הטכניון.
חגי קריטי
שמי חגי קריטי. נולדתי בשנת 1989 וגדלתי בקרית אתא. התעניינתי במחשבים מאז שהייתי ילד. היום אני לומד הנדסת חשמל במסלול מחשבים ועובד כמנהל מערכת. בזמני הפנוי אני אוהב לטפס ולנגן על גיטרה.
גל יפת
בן 23 מקרית חיים. בוגר תיכון קרית חיים במגמת פיסיקה ומחשבים. כרגע אני בשנה השניה ללימודים בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל, והלימודים מאתגרים ומסקרנים מאוד. בזמני הפנוי אני גולש רוח ומשחק כדורגל.
רותם כהן צדק
בת 23 מרמת גן. בוגרת תיכון "בליך" במגמת מדעי הבריאות והרפואה. לפני הלימודים בטכניון, שירתתי בצבא כמדריכת מחשבים. בזמני הפנוי אני אוהבת לבלות עם חברים, לטייל ולקרוא.
אורי כהן
שמי אורי כהן. אני בן 20 וגר בקרית חיים. כרגע אני בשנה השניה ללימודי בפקולטה להנדסת חשמל בטכניון. עדיין לא התגייסתי, היות ואני עתודאי. כלומר, בסיום לימודי אשרת בצבא כמהנדס. אני אוהב ספורט, בעיקר לשחק טניס ואהבה הגדולה שלי היא מנצ'סטר יונייטד.
איזייאב איבטור
שמי איב, בן 26 ובמקור מאור עקיבא. נולדתי ברוסיה ועליתי לארץ בגיל שנתיים. אני מאוד אוהב לטייל. לדעתי מקום ירוק בטבע עם נוף יפה ומעיין קטן, זה סוד האושר. לאור זאת אני מאוד אוהב את העובדה שהטכניון נמצא בריאה הירוקה של הר הכרמל. בצבא שרתתי כלוחם בפלס"ר נחל. במקביל ללימודים אני גם עובד באינטל במחלקת הארכיטקטורה. אני מאוד אוהב את הלימודים בטכניון, יש לנו פקולטה מצוינת ואם אתם רוצים ללמוד עם אנשים מצויינים ולעסוק בפסגת הטכנולוגיה, אתם מוזמנים להצטרף.
ברוכיס דניאל
 
שושן אלון
שמי אלון שושן. נולדתי בשנת 1989 וגדלתי בחדרה. מסיים את השנה האחרונה ללימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל. לפני לימודי בטכניון, שירתתי 3 שנים ביחידת פלחן של חטיבת הנח"ל. חלק מתחביבי הם לשחק כדורסל ולטייל.
מדמוני רון
שמי רון מדמוני. נולדתי וגדלתי בירושלים. התחלתי את לימודי בטכניון לאחר שירות צבאי של 6 שנים. תחום העניין העיקרי שלי הוא עיבוד אותות. בזמני הפנוי אני מנגן על פסנתר (בעיקר ג'אז) ואוהב לרוץ ריצה למרחקים ארוכים.
אביעד אברדם
שמי אביעד אברדם ואני סטודנט בשנה הראשונה ללימודים בפקולטה להנדסת חשמל. אני בן 25, נשוי לאסתי ואבא להדר. רוב חיי התגוררתי בחיפה. לאחר התיכון למדתי בישיבה במעלה אדומים. בצבא שירתתי בחטיבת גולני כלוחם וכמפקד כיתה. אני אוהב לבלות עם משפחתי, לטייל ולשחק כדורסל.
פרס אהד
במקור תושב תל אביב. בוגר תיכון אליאנס ובוגר יחידת טכנו-מודעין מאוחדת כקצין לאחר שירות קבע ושירות חובה מלא. בעל משיכה חזקה למדעים מדוייקים ספיציפית למחשבים ותוכנה. בעל הכשרה עצמית בתחום שפות תוכנה. מוכן ותמיד נרגש ליזום וליצור פרוייקטים חדשים.
אוסין יוני
שמי יוני אוסין. בוגר תכנית הרובוטיקה-פיסיקה בתיכון רעננה "אביב". סיימתי בהצלחה את תכנית "בר-אילן" לצעירים מוכשרים במתמטיקה, והשתתפתי ב LEAD, לפיתוח מנהיגות צעירה בישראל. שירתתי כקצין ביחידת המודיעין 8200 בצה"ל.
עמנואל רבקה
שמי רבקה עמנואל ואני משיקגו. עליתי לארץ בשנת 2013. אני בנאדם סקרן ונלהבת להבין את את העולם סביבי מנקודת מבט מתמטית ופיזית. כאשר אני לומדת משהו חדש, אני תמיד חושבת ומדמיינת את כל היישומים האפשריים. זאת הסיבה שאני לומדת הנדסת חשמל.
ג'ורג' אפדילא
שמי ג'ורג' אפדילא, ואני סטודנט שנה רביעית בהנדסת חשמל במסלול מחשבים בטכניון. אני נהנה ללמוד איך דברים עובדים ומנסה לשפר אותם. יש הרבה מקום להמצאה ויצירתיות כדי להפוך את העתיד טוב יותר.
בלוך נתנאל
שמי נתנאל בלוך ואני סטודנט צרפתי-ישראלי להנדסת חשמל במסלול מחשבים עם עניין רב במעגלים משולבים, עיבוד אותות ואלגוריתמים. עבדתי כמורה ליסודות אלקטרוניקה לילדים. למדתי סמסטר בדרום קוריאה כחילופי סטודנטים באוניברסיטת KAIST.
גולן איתי
תמיד התעניינתי בטכנולוגיה - מאז שהייתי ילד, ובניתי אתרים בשעות הפנאי, דרך השירות הצבאי כקצין ביחידה הטכנולוגית 8200. ללמוד הנדסת מחשבים בטכניון מאפשר לי להרחיב את הידע שלי בתחומים שאני אוהב. במעט זמן פנוי שנותר לי, אני מבלה עם חברים בים ובפאב השכונתי.
חיימוביץ ליאור
גדלתי בקרית חיים ולמדתי בתיכון עירוני מקיף קרית חיים במגמות פיזיקה ומחשבים. תמיד חלמתי להגיע לטכניון מאחר והוא המוסד הטכנולוגי הטוב בארץ ומהטובים בעולם. כיום אני סטודנט שנה שניה בפקולטה להנדסת חשמל, מקום שאני מקווה כי יהווה מקפצה לתפקידים בכירים בתעשיית ההיי-טק או במחקר או אפילו בהקמת סטארט-אפ משלי.
טסלר חן
בן 24 מזכרון יעקב
ליניאל אורי
שמי אורי ליניאל. נולדתי בחיפה וגדלתי בזכרון יעקב. ההורים שלי, שניהם מחיפה ואבי סיים את הטכניון בשנת 1980, אז זו היתה בחירה ברורה בשבילי. התחלתי ללמוד לאחר שירות של 5 שנים בחיל האוויר בצה"ל. תחומי העניין העיקריים שלי הם למידה חישובית וראייה ממוחשבת. בזמני הפנוי, אני אוהב לבלות עם משפחתי, לטייל ולשחק כדורסל.
שחף גל
יליד 90', גדלתי בחיפה, בוגר תנועת הצופים, בה לקחתי חלק כמדריך וכראש גדוד. בצבא שירתתי כראש מכלול מחקר טכנולוגי-מודיעיני ביחידת עילית של חיל המודיעין. סטודנט שנה א' בפקולטה להנדסת חשמל, מתעניין במחקר ופיתוח של מקורות אנרגיה אלטרנטיביים, ובמחקר ופיתוח בעולמות הסייבר.
חיון עדי
גדלתי והתחנכתי בגבעתיים. בתיכון למדתי במגמת פיזיקה-מחשבים, וכיום - במסלול הנדסת חשמל בפקולטה. מגיל צעיר התעניינתי במחשבים. עסקתי בתחום גם בצבא, ולפני הלימודים עבדתי בחברת "צ'ק פוינט" בתור חוקרת אבטחת מידע. אני אוהבת ללמד ולהדריך.
הדר סרבינסקי
שמי הדר סרבינסקי. נולדתי וגדלתי בכפר סבא, וכיום אני גר בחיפה. למדתי בתיכון "הרצוג" בכפר סבא וזמן קצר לאחר מכן התגייסתי לצה"ל. כיום אני לומד הנדסת חשמל במסלול מחשבים בטכניון.
מור דהן
שמי מור דהן ואני בן 27. נולדתי וגדלתי בקרית ים, צפונית לחיפה. התחביבים שלי, שעבורם יש לי זמן מועט, כוללים גרפיקה ממוחשבת, גלישה, שחייה ועבודה בחוץ בחדר הכושר.
ניב גרנות
 
אריק רינברג
שמי אריק רינברג, ואני סטודנט לתואר ראשון בפקולטה להנדסת חשמל. נולדתי באנגליה ועליתי לארץ עם משפחתי בשנת 1996. משפחתי עברה לרעננה, שם התגוררתי עד נישואי עם אשתי נועה, אז עברנו לחיפה. לאחר סיום לימודי בתיכון "מטכ"ב" בכפר בתיה, למדתי בישיבה במעלה גלבוע. לאחר שירותי הצבאי ביחידת חילוץ והצלה החלטתי ללמוד הנדסת חשמל, ובחרתי בטכניון כי לא הייתי מוכן להסתפק בפחות מהטוב ביותר.
כרמל רבינוביץ
 
מוחמד אבו-יוניס
הי, שמי מוחמד ואני בן 19. גדלתי בסכנין ולמדתי בתיכון אלבבשאא'ר. אני אוהב כדורגל ובעיקר לצפות במשחקים של ריאל מדריד. החלום שלי הוא ליצור משהו חדש.
בריאן שמיאל
שמי בריאן שמיאל. נולדתי בשנת 1990 בבואנוס איירס, ארגנטינה. בשנת 1999 עליתי לארץ ביחד עם משפחתי לקרית ביאליק. לפני הלימודים בטכניון, שירתתי 3 שנים בחיל המודיעין. תחומי העניין העיקריים שלי הם תכנות ועיבוד אותות. תחומי העניין האחרים שלי כוללים טיולים, ספורט, מוסיקה וסרטים.
נדב קדויל
נולדתי בשנת 1991 וגדלתי בקרית ביאליק. שירתתי כטכנאי מערכות בחיל המודיעין בצה"ל. בזמני הפנוי אני נהנה לנגן בגיטרה, לטייל ולבלות עם חברים.
EMET Members:  Current (Hebrew)Alumni (Hebrew)
 
Copyright © 2015 by EMET. All rights reserved.