EMET Members
Alumni (Hebrew)
2018
ברוכיס דניאל
 
שושן אלון
שמי אלון שושן. נולדתי בשנת 1989 וגדלתי בחדרה. מסיים את השנה האחרונה ללימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל. לפני לימודי בטכניון, שירתתי 3 שנים ביחידת פלחן של חטיבת הנח"ל. חלק מתחביבי הם לשחק כדורסל ולטייל.
מדמוני רון
שמי רון מדמוני. נולדתי וגדלתי בירושלים. התחלתי את לימודי בטכניון לאחר שירות צבאי של 6 שנים. תחום העניין העיקרי שלי הוא עיבוד אותות. בזמני הפנוי אני מנגן על פסנתר (בעיקר ג'אז) ואוהב לרוץ ריצה למרחקים ארוכים.
אביעד אברדם
שמי אביעד אברדם ואני סטודנט בשנה הראשונה ללימודים בפקולטה להנדסת חשמל. אני בן 25, נשוי לאסתי ואבא להדר. רוב חיי התגוררתי בחיפה. לאחר התיכון למדתי בישיבה במעלה אדומים. בצבא שירתתי בחטיבת גולני כלוחם וכמפקד כיתה. אני אוהב לבלות עם משפחתי, לטייל ולשחק כדורסל.
ג'ורג' אפדילא
שמי ג'ורג' אפדילא, ואני סטודנט שנה רביעית בהנדסת חשמל במסלול מחשבים בטכניון. אני נהנה ללמוד איך דברים עובדים ומנסה לשפר אותם. יש הרבה מקום להמצאה ויצירתיות כדי להפוך את העתיד טוב יותר.
גולן איתי
תמיד התעניינתי בטכנולוגיה - מאז שהייתי ילד, ובניתי אתרים בשעות הפנאי, דרך השירות הצבאי כקצין ביחידה הטכנולוגית 8200. ללמוד הנדסת מחשבים בטכניון מאפשר לי להרחיב את הידע שלי בתחומים שאני אוהב. במעט זמן פנוי שנותר לי, אני מבלה עם חברים בים ובפאב השכונתי.
בריאן שמיאל
שמי בריאן שמיאל. נולדתי בשנת 1990 בבואנוס איירס, ארגנטינה. בשנת 1999 עליתי לארץ ביחד עם משפחתי לקרית ביאליק. לפני הלימודים בטכניון, שירתתי 3 שנים בחיל המודיעין. תחומי העניין העיקריים שלי הם תכנות ועיבוד אותות. תחומי העניין האחרים שלי כוללים טיולים, ספורט, מוסיקה וסרטים.
2017
תורכ מארון
השם שלי הוא מארון תורק, אני בן 23. גדלתי בנצרת, כרגע גר בחיפה. אני מתחיל תואר שני בטכניון, תחום העניין שלי הוא הנדסת מחשבים. במהלך התואר הראשון שלי עשיתי כל מיני פרוייקטים בתחומים שונים: רובוטיקה, מערכות לומדות ומערכות מואצות. אוהב ספורט, ובזמן הפנוי שלי אני קורא ספרים ושומע מוסיקה.
שפיגל מור
כבר בתור ילדה התעניינתי בתחום הטכנולוגי והייתי הבת היחידה בחוג אלקטרוניקה. בנוסף היו לי תחביבים נוספים לאורך השנים כמו נגינה על פסנתר, גיטרה, עבודות יצירה וחוג טניס. שירתתי ביחידה הטכנולוגית של מודיעין. שם נחשפתי למגוון רחב של תחומים מדעיים (מכונות, פיסיקה, חשמל...). שם גם התחלתי להתעניין בלימודי הנדסת חשמל.
ברשצקי גיא
שמי גיא, נולדתי ב 1989 וגדלתי בעכו רבתי  אני סטודנט להנדסת מחשבים בטכניון - מסלול משותף של הפקולטות מדעי המחשב והנדסת חשמל. עובד מספר שנים בתחום ה Real-Time and Embedded Programming. בזמני הפנוי אני אוהב לטייל בארץ ובעולם וכל מה שקשור לספורט.
יחזקאל נעה
שמי נועה יחזקאל, אני בת 23, מאור יהודה במקור. לפני לימודיי בטכניון, שירתתי כמפקדת ביחידה טכנולוגית בחיל המודיעין. כיום, אני עובדת בתעשיה האוירית וממשיכה להתנדב בפרויקט SPACEIL. מלבד אהבתי למדעים וטכנולוגיה, אני מתעניינת מאד בלימוד שפות ואוהבת לגלוש סקי.
אלון עתליה
 
צ'צ'יק יהונתן (יוני)
סטודנט חיפאי בסוף שנה ראשונה הנדסת חשמל. אוהב לטייל ולבלות עם חברים.
פליישר מיה
בת 23, גרה בירושלים, יש לי אחות תאומה - דנה :) סמסטר שלישי בהנדסת מחשבים. עובדת ברפאל מתחילת הסמסטר הזה. שחיינית לשעבר (שוחה גם היום בנבחרת השחייה של הטכניון), במסגרת הצבא למדתי הנדסאי אלקטרוניקה, ולאחר מכן עשיתי שירות צבאי בתור טכנאית לוחמה אלקטרונית על מסוקים בחיל האוויר.
2016
קרפ עפר
 
אמיר עידן
 
מוליוף רותם
 
צ'רנייק יונתן
 
צסס שי
 
צברי איתי
שמי איתי ואני סטודנט בפקולטה להנדסת חשמל בטכניון. תחומי העניין שלי הם הנדסת מחשבים ומדעי המחשב. שירתתי בחיל המודיעין. התחביבים שלי כוללים ספורט ולנגן בגיטרה.
ברוכיס דניאל
קוראים לי דניאל ברוכיס, נולדתי בשנת 1991 בחולון אך רוב חיי גרתי בגבעת עדה. כיום אני גר בחיפה ועובד במחלקת ארכיטקטורה באינטל במקביל ללימודים בטכניון. תחומי העניין שלי בלימודים הם בעיקר ארכיטקטורות מחשבים, תכנות ופיסיקה. התחביבים שלי כוללים שפות, טיולים, ספורט ,ספרים, מוסיקה וסרטים.
אנג'ל נמרוד
אני בן 25 וכרגע לומד הנדסת חשמל בטכניון. גדלתי בכוכב יאיר, שם חייתי עד שעברתי לחיפה עבור לימודי. אני אוהב ספורט, קריאה וטיולים בארץ ובעולם.
נמצ'נקו אנטון
שמי אנטון נמצ'נקו, נודלתי בשנת 1990 באוקראינה ועליתי ארצה בגיל 7. גדלתי בחיפה ואני בוגר תיכון "ליאו בק". לאחר התיכון שירתתי בגדוד שריון כחובש. בזמני החופשי אני אוהב לרוץ ולשחות. תחומי העניין שלי הם עיבוד אותות וארכיטקטורות מחשבים.
טננהולץ גיא
 
לירז דן
 
מזור רואי
מאז ומתמיד אהבתי טכנולוגיה ובימים אלה לימודיי בטכניון מקנים לי את היכולת לממש ולרדוף אחרי תשוקה זו. עדיין לא בחרתי תחום עניין עיקרי, אך אני נוטה לכיוון ננוטכנולוגיה או מיקרו-ארכיטקטורה. מעבר ללימודים בזמני הפנוי בשביל הכיף והכושר אני רוכב על אופנוע שטח. נולדתי בפתח תקווה, גדלתי בהוד השרון והיום אני מתגורר בחיפה בקרבת הטכניון. אני מאד נהנה מלימודיי ומתכנן להמשיך ולהרחיב את הידע שלי בתחומי עניין רבים.
דרקסלר דורין
 
עמראני אלעד
 
2015
ציפר שחר
 
גריז'נביץ אינה
אני לומדת במסלול לתואר ראשון בהנדסת מחשבים ותוכנה (סמסטר שמיני).תחומי העניין העיקריים שלי הינם ביולוגיה חישובית, רשתות והנדסת תוכנה, אבל אני שומרת על ראש פתוח לתחומים נוספים. אני עובדת במעבדות המחקר של יב"מ בחיפה, בתחוםDesign Automation. בזמני הפנוי אני אוהבת להתאמן, לבשל, לקרוא ספרים וללמוד גרמנית.
קסל אסף
 
יהושע דור
נולדתי ב-1988, התחלתי ללמוד בסמסטר חורף 2011/2012 שירתתי בצבצא כלוחם ומפקד ביחידת "אגוז". התחביבים שלי הם צפייה ומשחק בספורט, לבלות זמן עם חברתי המקסימה, ואני מתעניין מאוד באקטואליה פוליטית וכלכלית.
רוזן פלג
 
פופקו אופיר
 
יצחק דור
 
גבע אדם
 
אשד רם
 
ישראלי אתגר
 
יאיר אור
 
2014
אוליאל דוד
 
דלאל גל
 
פה צח
 
עטיאס חן
 
פרבמן ברק
מתחיל את התואר השני שלי בטכניון. תחומי ההתעניינות שלי כוללים רשתות מחשבים, תקשורת ולמידה. במהלך התואר הראשון בהנדסת חשמל ופיסיקה ביצעתי פרויקטים בתחומים תמונות לווין, תקשורת UWB ובקרת רמזורים. מתעניין ברוב תחומי הספורט ומשתתף בספורט אקסטרימי כצלילה, צניחה וסקי. אוהב לקרוא.
רוטמן דניאל
 
2013
אבן חן ניר
 
גיל שמאי
 
חנוכה עדי
 
EMET Members:  Current (Hebrew)Alumni (Hebrew)
 
Copyright © 2015 by EMET. All rights reserved.